Suche schließen

Właśnie tak wygląda praca w STABILO

Zajrzyj za kulisy i podejrzyj z bliska, jak wygląda świat STABILO!

Dobre powody

1

MIĘDYNARODOWE ŚRODOWISKO

Siedziba firmy mieści się w mieście Heroldsberg w Niemczech, nieopodal Norymbergi. Nasze wyroby produkowane są w w fabrykach w miastach Weißenburg (NIemcy), Český Krumlov (Czechy) i Johor Bahru (Malezja). Ponad 1500 zatrudnionych przez nas osób sprawiło, że STABILO International stało się tym, czym jest dzisiaj: jedną z najbardziej innowacyjnych firm oferujących przybory piśmiennicze na świecie. Tworzymy, promujemy i rozprowadzamy nasze produkty po całej planecie, oferując jednocześnie wiele pozycji zawodowych dla ambitnych i kreatywnych.

2

PRACA

  • Ekscytujące projekty
    Zawsze myślimy nieszablonowo i szukamy najlepszego możliwego rozwiązania
  • Rodzinny biznes
    Jesteśmy nastawieni na cel i efektywność. Bezpieczeństwo, jakość i uznanie zasług naszych pracowników stanowią podwaliny naszej filozofii, na podstawie której tworzymy inspirującą atmosferę. W takich warunkach każdy może wnieść coś od siebie, zgłaszając nowe pomysły.
  • Ogólne warunki
    STABILO wynagradza wyjątkowe osiągnięcia za pomocą równie imponujących warunków zatrudnienia. Obejmuje to atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny model pracy wraz z szerokim wachlarzem dodatkowych benefitów.
3

KOLORY

STABILO jest kolorowe: zarówno nasze zespoły, zadania oraz nasza firmowa kultura.

4

ZROWNOWAŻONY ROZWÓJ

W STABILO kładziemy nacisk na uczciwy i pełen szacunku stosunek do współpracowników, klientów i partnerów biznesowych. Jednocześnie jesteśmy firmą dbającą o kontrolowanie swojego wpływu na środowisko naturalne i bezustannie myślącą o ekologii.

5

REZYGNACJA ZE SZTYWNYCH STRUKTUR

Dzięki elastycznym godzinom pracy, pracy z domu, urlopom i wielu innym udogodnieniom STABILO wspiera swoich pracowników, aby mogli znaleźć równowagę między życiem zawodowym i osobistym. Pogodzenie pracy i rodziny jest istotnym tematem, zatem tworzymy rozwiązania, które mają na celu to ułatwić.

6

PLAN ROZWOJU

Plan indywidualnego rozwoju pomaga naszym pracownikom doskonalić się w pracy. Warsztaty z zarządzania, zarządzanie projektami i ćwiczenia zespołowe to jedynie niektóre z oferowanych przez nas możliwości.

7

SILNA MARKA

Żyjemy naszą pasją: STABILO. Przez ponad 160 lat inspirowaliśmy się różnorodnością i kreatywnością naszych klientów i fanów. Naszym celem jest zostanie najbardziej pożądaną marką oferującą przybory piśmiennicze, która dba o to, aby każdy mógł wyrazić swoją ekspresję za pomocą kolorów.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!

Dla absolwentów, osób poszukujących pierwszej pracy oraz specjalistów: przeczytaj, kogo obecnie szukamy i jakie możemy zaoferować stanowiska.

Informacje ogólne

Staż lub praca w trakcie studiów może być pierwszym krokiem do dołączenia do zespołu STABILO International. To idealna okazja, aby pokazać nam, co potrafisz i abyś dał się lepiej poznać. Da Ci to szansę – i to na bardzo wczesnym etapie rozwoju – aby przełożyć na praktykę całą teoretyczną wiedzę, którą zdobywasz na studiach i wykorzystać ją do wypracowania pierwszych relacji zawodowych.

Kontakt

Mrs. Marion Simon (marion.simon@schwan-stabilo.com)

Oferujemy staże i pracę podczas studiów w sektorach:

  • Heroldsberg (GER): marketing międzynarodowy, sprzedaż, IT
  • Weißenburg (GER): kontrola jakości, produkcja, optymalizacja produkcji, planowanie, zakup, IT

Staże w filiach STABILO:

Oferujemy staże w filiach i jednostkach podległych na terenie całych Niemiec. W sprawie staży prosimy kontaktować się z wybranymi filiami lub jednostkami podległymi.

Czas trwania stażu:

Zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy.

Praca dyplomowa o STABILO:

Oferujemy możliwość napisania pracy dyplomowej we współpracy ze STABILO. Współpraca możliwa jest w zakresie informacji o rozwoju produktów, marketingu, sprzedaży, kontroli bezpieczeństwa oraz optymalizacji produkcji.

Doświadczenie płynące ze stażu:

  • zróżnicowane zadania pełne wyzwań
  • odpowiedzialność za projekty poboczne
  • profesjonalizm i osobiste wsparcie w trakcie trwania stażu
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie oszacowane w oparciu o warunki porozumienia
  • dodatkowe benefity

Within the Schwanhäuser Holding we offer modern, highly-qualified and practice-oriented training with numerous extras such as targeted specialist training sessions, project weeks and vocational seminars. For apprenticeships please contact Mrs. Margit Gotzler (Margit.Gotzler@schwancosmetics.com).

Follow STABILO careers on social media:

Sorry, but your browser is really old.

Try to update it or use a different one. Thanks!