Skip to main content
Suche schließen

Pen 68 brush - Už jste propadli trendu krasopsaní?

01. January 2020

Lettering a brush lettering jsou velkým trendem mezi kreativci a hobby umělci. Bez ohledu na to zda jste profesionál nebo začátečník, prémiový vláknový fix Pen 68 brush využijí všichni a je láskou na...

Nový vláknový fix pro kreativce

Rodina STABILO Pen 68 se rozrůstá a v budoucnu bude ještě kreativnější. Díky svému flexibilnímu hrotu štětce usnadňuje nový Pen 68 brush možnosti krasopsaní, letteringu a barevného zdobení. STABILO Pen 68 brush je dokonalým doplňkem portfolia prémiových vláknových fixů vedle klasického fixu Pen 68, Pen 68 Mini a Pen 68 metallic.

Domácí vyrábění zažívá v posledních letech neskutečný boom - takže pokud jde o kreativitu, nic není nemožné. Jednou z obzvláště populárních technik je takzvaný „brush lettering“ - moderní forma kaligrafie, která zahrnuje použití flexibilního štětcového fixu k vytváření jednotlivých písmen nebo celých vět pomocí plynulých, odlišně zvýrazněných tahů nahoru a dolů na papíře. STABILO se s tímto prémiovým štětcovým fixem Pen 68 brush prosazuje na kreativním trhu a rozšiřuje možnosti. 

 

Pro začátečníky i experty.

STABILO Pen 68 brush je díky flexibilnímu hrotu atraktivní jak pro amatérské umělce, tak pro profesionály. Nový přírůstek je ideální pro osvojení populární techniky brush lettering: šířku stopy lze měnit jednoduchým nastavením tlaku, který je na špišku kladen. To umožňuje i začátečníkům vytvářet dynamické a atraktivní linie bez hodin cvičení. Profesionály se spoustou zkušeností s písmem však Pen 68 brush také potěší, protože jim tento nový prémiový fix umožňuje ještě snadněji a krásněji předvést své dovednosti na papíře. Ať už jde o postupné míchání barev nebo trendy akvarelové efekty, inkoust na vodní bázi umožňuje efektivně a přesně aplikovat sofistikované kreativní techniky. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme akvarelový papír.

 

Barevný a univerzální.

STABILO Pen 68  brush se svou barevnou paletou podpoří představivost každého umělce. Jeho vynikající pokrytí a rovnoměrná barevná aplikace zajišťují, že amatérští umělci i odborníci mají vždy kontrolu nad svou prací. Pen 68 brush navíc bezproblémově zapadá do portfolia STABILO: barevná škála odpovídá barevnosti ostatních produktů řady STABILO Pen 68. Flexibiln štětcový hrot Pen 68  brush navíc otevírá řadu dalších potenciálních aplikací, například ve výtvarném umění či stínování. Díky své všestrannosti a barevnosti je nový prémiový štětcový fix skvělým tipem na dárek pro kreativní přátele a rodinu - ať už na Vánoce, k narozeninám nebo k jiné příležitosti.

 

Trendy mix

STABILO Pen 68 brush rozšiřuje produktovou rodinu o další profesionální produkt pro všechny kreativce. Osvědčený Pen 68 a nový Pen 68 brush jsou dokonale sladěné: zatímco klasika přináší barvy do každodenního života žáků, studentů, profesionálů a amatérských umělců po celá desetiletí, Pen 68 brush rozšiřuje kretivní možnosti a díky svému jemnému štětcovému hrotu otevírá celou řadu příležitostí pro kreativní vyjádření.

 

Kvalita díky zkušenostem

STABILO klade vždy velký důraz na trvanlivost a spolehlivost svých výrobků s více než 160 lety zkušeností a historie. To je vidět i u Pen 68 brush, který je chráněn proti vysychání po 24 hodin bez víčka. STABILO Pen 68 brush se může pochlubit známou značkou „Made in Germany“, což znamená, že produkt nese obvyklé funkce produktu nejvyšší kvality. Tento nový prémiový produkt od společnosti STABILO byl vyvinut ve spolupráci s fanoušky, takže se dokonale hodí k potřebám tvůrčí scény.

view more

Vote for this News

Sorry, but your browser is really old.

Try to update it or use a different one. Thanks!