Suche schließen

Voľné pozície v STABILO

STABILO - the most desired pen-brand that cares to express yourself with COLORS!

Do naší česko-slovenské party hledáme novou posilu do Customer Care oddělení. Potřebujeme toho, kdo vidí příležitost naučit se mnoho nových věcí, chtěl/a by každodenně používat angličtinu a práce ji/ho těší. Odměnou, kromě jiného, je skvělý team, bezvadná spolupráce s lokálními i zahraničními kolegy, různorodá práce a inspirativní prostředí.

Popis pozice:

  • Péče o zákazníky – komunikace (mailová, telefonická)
  • Práce se systémem SAP (objednávky, fakturace, dobropisy, EDI, ceníky, atd.)
  • Komunikace s centrálou v Německu - logistika, plánování, sales service
  • Kooperace s obchodním a marketingovým teamem CZ, SK
  • Office management

Kandidát má splňovat:

  • Zkušenost v zákaznickém servisu/účetnictví min. 2 roky, znalost práce s obchodními sítěmi
  • Znalost systému SAP (objednávky, fakturace, dobropisy, práce s EDI, ceníky)
  • Aktivní znalost AJ – slovem i písmem pro denní použití
  • Znalost MS Office - Excel, Word, Outlook
  • Řidičský průkaz B

Osobnostní rysy:

  • Chuť učit se novým věcem (T-type person) – chtít porozumět vícero oborům, souhra s ostatními, chuť na sobě neustále pracovat
  • Zákaznický přístup – schopnost vyjít vstříc, vůle najít řešení, pečlivost, spolehlivost
  • Pozitivní chuť k práci
  • Multitasking, zorganizovanost - umět pracovat s prioritami
  • Teamový hráč - předvídavost, empatie, sdílení

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní rodinné firmy s dlouholetou tradicí
  • Firemní kulturu založenou na respektu a cílech
  • Možnost uplatnění AJ v každodenní komunikaci
  • Školení CS kompetencí (SAP, sales, admin)
  • Práce v menším teamu, mladý a fajn kolektiv
  • Příjemné, inspirativní pracovní prostředí na metru
  • Stravenky
  • Teambuilding 1-2x ročně
  • Motivační roční bonus
  • Dovolená v délce 5 týdnů
  • Nástup: září 2020

Kontaktujte nás prosím přes link jobs.cz

Co bude Vaší denní náplní:

- obsluha strojů

- vedení předepsané dokumentace

Jaký by měl být Váš profil:

- SOU

- ochota pracovat až na 3 směny

- bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost

- praxe z výrobního závodu výhodou

Co Vám nabízíme:

- zázemí prosperující mezinárodní společnosti

- 13., 14. plat

- dotované stravování ve firemní jídelně

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na dopravu

- permanentky na mimopracovní aktivity

- příspěvek na penzijní připojištění

- a další benefity

- obsluhu CNC strojů

- lisování plastů

- SOU  nejlépe technického směru

- ochotu pracovat na 3 směny

- nástup možný od října 2020

Sorry, but your browser is really old.

Try to update it or use a different one. Thanks!