Skip to main content
Suche schließen

Nový vedoucí globálního prodeje - Daniel Galle doplňuje výkonný tým

02. March 2020

43letý Galle bude v budoucnu zodpovědný za globální prodej a je už nyní členem výkonné rady. Ve své nové funkci chce Galle zejména propojit zákazníky se všemi prodejními aktivitami.

STABILO International: Daniel Galle doplňuje výkonnou radu

43letý odborník na management má mnohaleté zkušenosti z pozic řízení prodeje

 

Daniel Galle je novým vedoucím globálního prodeje u franského výrobce psacích potřeb. 43letý Galle bude v budoucnu zodpovědný za globální prodej a je už nyní členem výkonné rady. Ve své nové funkci chce Galle zejména propojit zákazníky se všemi prodejními aktivitami.

 

Od 1. března 2020 je Daniel Galle vedoucím globálního prodeje ve společnosti STABILO International GmbH. Pozice byla ve společnosti nově vytvořena - do této doby byl za tuto divizi odpovědný také Horst Brinkmann, který v červenci 2019 převzal vedení společnosti STABILO. Zároveň Galle doplňuje výkonnou radu společnosti STABILO International GmbH - vedle výkonného ředitele Horsta Brinkmanna (brand, komunikace, SBA a R&D), stejně jako Dr. Andrea Schmölz (HR / IT / nákup) a Nils Rosenbaum (provoz / controllinh).

 

Zaměření na zákazníky

Daniel Galle, který se narodil v Norimberku. Má mnohaleté profesionální zkušenosti v oblasti marketingu a prodeje u dvou světových lídrů v oblasti spotřebního zboží: Více než šest let pracoval v oblasti prodeje ve skupině LEGO pro region D / A / CH a naposledy jako ředitel prodeje a člen výkonné rady. Předtím pracoval dvanáct let ve společnosti Philip Morris GmbH na různých pozicích s rostoucí odpovědností a naposledy na manažerské pozici v oblasti prodeje. Horst Brinkmann, generální ředitel společnosti STABILO International GmbH, zdůrazňuje: "Díky svému profesionálnímu zázemí má Daniel Galle přesně takové dovednosti, jaké potřebujeme pro budoucí orientaci naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že náš tým obohatí svou odborností a jeho nápady “. Na své nové pozici Daniel Galle klade zvláštní důraz na spolupráci a komunikaci se všemi příslušnými zájmovými skupinami a chce zaměřit zákazníky na všechny prodejní aktivity: „Kromě silné značky a inovativních produktů avou pozornost zaměřuje na zákazníky - to je to, co dělá rozdíl ve společnosti. Těším se na tuto novou výzvu. “

 

Značka jako silná stránka

Vytvořením nové pozice „Vedoucí globálního prodeje“ a vložením důvěry v Daniela Galle vysílá STABILO International GmbH signál jistoty a to i během Covid pandemie. Horst Brinkmann: "STABILO je silná značka. Díky vysoké úrovni inovace našich produktů a profesionálním dovednostem našich zaměstnanců jsme optimističtí ohledně budoucnosti."

view more

Vote for this News

Sorry, but your browser is really old.

Try to update it or use a different one. Thanks!